Statik Boyalı Çay Kazanları

Statik Boyalı Çay Kazanı Örnek Resimler

 

Tek Demlikli Çay Kazanı İkili Elektrikli Çay Kazanı
Tek Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Statik Çay Kazanı
Üç Demlikli Statik Çay Kazanı Statik Çay Kazanı 4 Demlikli
3 Demlikli Üstü Açılabilir Çay Kazanı Dörtlü statik Çay Kazanı
Elektrikli Çay Kazanı Elektrikli Çay Kazanı
Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
L Tipi Önden Ocak Statik Çay Kazanı İkinci El Çay Kazanı
L Tipi Çay Kazanı İkinci El Çay Kazanları

Statik Boyalı Çay Kazanları

En çok tercih edilen çay kazanlarından olan boyalı çay kazanları ful otomatik bütün teknik özelliklere sahip olan ve en ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satılan ürünlerimizdir.

Boyalı Çay Kazanı Genel Özellikleri

 1. Statik boyalı çay kazanı modellerimizde standart olarak doğalgaz/LPG ve elektrikle çalışma özelliği vardır.
 2. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak bir, ik, üç ve daha fazla sayıda demlik kapasitesi olan, istenilen ebatlarda boyalı çay kazanı modellerimiz mevcuttur.
 3. Statik boyalı çay kazanı modellerimizde iç kazan 304 kalite paslanmaz krom alaşımlı malzemeden üretilir. Yine talep edilmesi halinde orijinal bakır iç kazan da kulanılmaktadır.
 4. Statik çay kazanı A enerjilidir. Yani enerji tasarrufunda ideal bir cihazdır. İzolasyon ve otomatik ısı algılama sistemi sayesinde faturalarınız makul seviyede kalır..
 5. Otomatik su alıp kesme özelliği (flatör sistemi) vardır.
 6. Kolayca açılabilen üst kapak sayesinde çay kazanı temizliği çok pratik ve zahmetsizdir.

Boyalı Çay Kazanı Çeşitleri

 • Demlik sayısına göre çeşitli büyüklerde üretimi yapılabilen çay ocağı kazanlarında tasarım olarak da farklı alternatifler mevcuttur.
 • Örneğin önden ocaklı veya l tipi çay kazanı adı verilen ve kahve pişirme aparatı kazanın ön kısmında bulunan ürünlerimiz ya da ters çay ocağı kazanı denilen ve aynı aparat kazanın sağında olarak imal edilen ürünlerimiz mevcuttur.
 • Çalışırken harcadığı enerji modeline göre ise farklı çay ocağı modelleri vardır. Standart ürünlerimiz doğalgazlı ve elektrikli çay kazanlarıdır.
 • Bunun yanı sıra çeşitli ihtiyaç ve taleplere hitap eden sadece doğalgazlı çay kazanları, tüplü çay kazanları veya elektrikli çay kazanları gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.
 • Elektrikli çay ocaklarında pleytli elektrikli çay ocağı ve büro tipi elektrikli çay seti gibi alternatifler söz konusudur.
 • Tek musluklu ve çift musluklu çay kazanları, çeşitli renklerde boyanabilen alternatif modeller vb. bir çok seçenek bulunur.

Çay Kazanı Fiyatları

 • İmalat malzemesi seçiminden montaj tekniklerine kadar özenle ve imal edilmekte olan boyalı çay makinelerimiz en cazip çay kazanı fiyatlarıyla satışa konulmaktadır.
 • Büro tipi elektrikli çay kazanı fiyatlarından 6 demlikli çay ocağı modellerine kadar bir çok model ve büyüklükte ürün alternatifi sayesinde her tür gereksinime karşılık veren çeşitli fiyat tekliflerimiz bulunmaktadır.
 • Kendi işini kendi yapan, sizi yormadan uzun yıllar hizmet verecek şekilde üretilen ve en ucuz çay kazanlarından olan boyalı ürünlerimiz piyasadaki en ideal ürünlerdir.
 • Boğaziçi Çay Kazanları olarak kalite-fiyat dengesindeki ideal çözümlerimizle müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaktayız.
 • Her bütçeye ve her tür ihtiyaca uygun, hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de çok ucuz çay ocağı kazanı fiyatları için ara vermeden devam ettiğimiz kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

 

Elektrikli Çay Kazanları

Pleytli Elektrikli Çay Kazanları Örnek Resimler

Büro Tipi Elektirkli Çay Kazanı Modellerimize bakmayı unutmayınız.

Üçlü Statik Boyalı Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Elektrikli Çay Kazanı


İkili Elektrikli Çay Kazanı, Bakır İşlemeli
İkili Bakır Elektrikli Çay Kazanı Statik Boyalı İkili Elektrikli Çay Kazanı


Tek Demlikli Statik Boyalı Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Üçlü Elektrikli Çay Kazanı

Elektrikli Çay Kazanları

 • Kullanım alanına göre elektrikli çay semaveri, elektrikli çay seti ya da elektrikli çay ocağı kazanları gibi isimlerle de anılan bütün bu ürünlerin en önemli ortak özelliği sadece elektrik enerjisiyle çalışıyor olmalarıdır.
 • Bazı tam otomatik elektrikli çay ocaklarında aynı zamanda doğalgaz veya LPG ile de çalışma özelliği vardır. Bu ürünlerde hangi enerjinin tercih edileceğine çay ocağını kullanan kişinin kendisi karar verir.
 • Bu sayfada bazı örnek modellerini gördüğünüz PLEYTLİ ürünler ve yukarıda bağlantısı verilen BÜRO TİPİ elektrikli çay setlerinde ise saece elektrik enerjisi tüketimi söz konusudur.
 • Elektrikli çay makineleri tüplü çay kazanı kullanmanın güvenli olmadığı iş yerleri, doğal gaz bağlantısı olmayan mekanlar ve gaz kullanmanın yasak olduğu kurum ve kuruluşlar için ideal ürünlerdir.

Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Özellikleri

 1. Pleytli Elektrikli Çay Kazanında kahveci gözünde ev mutfaklarından bildiğimiz pleyt kullanılmıştır.
 2. Elektrikli Çay Kazanları talebe göre iki, üç ve dört demlikli olarak imal edilebilmektedir..
 3. Enerji tüketiminde doğalgaz veya LPG kullanılmayan Elektrikli Çay Kazanı modellerimiz gaz kullanımı olmayan işletmeler için üretilmektedir.
 4. Pleytli elektrikli çay kazanlarında isteğe göre elektrostatik boyalı, paslanmaz krom ya da bakır dış kaplama kullanılmaktadır.
 5. İşlemeli bakır kaplama kullanılarak imal edilen elektrikli çay kazanı modellerinde istenilen logo, resim, yazı, slogan vb. desenler kazanın görünen yüzeylerine işlenebilmektedir. Bu desenler ücretsiz olup elektrikli bakır çay kazanı fiyatlarına yansıtılmaz.
 6. Pleytli çay kazanı modellerimizde iç kazan 304 kalite paslanmaz krom ya da isteğe göre %99 tavlanmış bakır malzemeden üretilir.
 7. Çay kazanı çeşitlerimizin tamamı A enerjilidir. İzolasyon ve otomatik ısı algılama sistemi sayesinde yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlanır.
 8. Otomatik su alıp kesme özelliği (flatör sistemi) vardır. Suyun taşmasını engelleyen bu sistem kullanım kolaylığı sağlar.
 9. CE belgeli elektrikli çay kazanlarımız 2 yıl garantilidir.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

 • Pleytli modellerimiz teknik kapasite ve dayanıklı imalat malzemesiyle en gözde ürünlerimizden olup çay kazanı fiyatları bakımından da tercih edilen cihazlardır.
 • Çeşitli ebatlarda ve farklı malzemelerden imal edilen pleytli çay ocakları buna bağlı olarak her tür bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle satışa sunulur.
 • Bütçenize ve her tür ihtiyaca uygun, hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de çok ucuz elektrikli çay kazanı fiyatları için ara vermeden devam ettiğimiz kampanyalarımıza da göz atabilirsiniz.
 • Her tür ihtiyaca yönelik çeşitli çözümler için bizi arayabilirsiniz. www.caykazani.us