İkinci El Çay kazanları

Bakır İkinci El Çay Kazanları
3lü İkinci El Bakır Çay Kazanı İkinci El Elektirkli Çay Kazanı - Büro Tipi Bakır 2. El Çay Kazanı
İkinci El Bakır Çay Kazanı İkinci El Elektirkli Çay Kazanı Bakır 2. El Çay Kazanı

Boyalı İkinci El Çay Kazanı Modelleri
İkinci El Meşale Çay Kazanı 2. El Dijital Meşale Çay Kazanı L Tipi 2. El Çay Kazanı
İkinci El Meşale Çay Kazanı 2. El Dijital Meşale Çay Kazanı L Tipi 2. El Çay Kazanı

 

  • Sıfır çay kazanlarımız arasında aradığınız ürünü bulamadıysanız ya da bütçenizi zorlamayacak olan çay kazanı fiyatı sıfır ürünleri karşılamaya yetmiyorsa ikinci el çay kazanı modellerimiz ilginizi mutlaka çekecektir.
  • Aradığınız özel bir marka mı var? Tokosan, Şelale, Meşale çay kazanları gibi markalardan birini istiyorsunuz fakat bütçeniz buna yetmiyor mu? Öyleyse yine doğru sayfadasınız; çünkü ikinci el çay meşale çay kazanı ve benzeri çeşitli markalı çay ocaklarına da yine bu sayfadan ulaşabilrsiniz.

İkinci el çay ocağı özellikleri:

  • İkinci el çay ocağı kazanları, fabrikadan yeni çıkmış bir çay kazanından farksız hale getirilmek üzere, uzman teknik kadromuz tarafından revize dilmektedir.
  • İkinci el çay kazanının bütün parçaları ayrı ayrı test edildikten sonra arızalı veya eskimiş parçalar tamamen yenilenmektedir.
  • Statik boyalı çay kazanlarında dışa kaplamada kullanılan malzeme yeniden boyadan geçirilmekte ve bu şekilde ürünler sıfır ürünlerden farksız bir görünüme kavuşmaktadır.
  • İkinici el bakır çay kazanlarında ise dış kaplamadaki işlemenin fiziksel durumuna ve müşterilerimizin talebine göre detaylı temizleme işlemi veya yeniden işlenmiş bakır kaplamayla çay ocağımız yine sıfırından farksız hale getirilmektedir.

Sahibinden ikinci el çay kazanı almak mı istiyorsunuz? Öyleyse 2. el çay kazanlarının gerçek sahibine ulaştığınızı belirtmekten gurur duymaktayız.

  • Ürünlerimiz kaliteli ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra ikinci el çay kazanı fiyatlarıyla da her tür talebinizi karşılayacak niteliktedir.
  • Uzman teknik kadromuzun revize ttiği ve bütün işlemler tamamlandıktan sonra özel olarak test ettiği ürünlerimizi güvenle uzun zaman boyunca kullanabileceksiniz.
  • Sürekli değişen ürün modelerimiz hakkında bilgi almak ve sık sık uyguladığımız kampanyalarla belirlediğimiz çok özel 2. el çay kazanı fiyatlarımızı öğrenmek için bizi mutlaka aramalısınız. Pişman olmayacaksınız.