Çay Ocağı Kazanları

ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
Bakır İşlemeli Pleytli Elektrikli Çay Ocakları Elektrikli Çay Ocağı Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı
Pleytli Elektrikli Çay Ocakları Elektrikli Çay Ocağı Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı

BAKIR ÇAY OCAĞI KAZANLARI
Üçlü Bakır Çay Ocağı İkili Bakır Çay Ocakları Bakır Çay Ocağı Kazanları
Üçlü Bakır Çay Ocağı İkili Bakır Çay Ocakları Bakır Çay Ocağı Kazanları

STATİK BOYALI ÇAY KAZANLARI
Birli Statik Çay Ocağı Kazanı İkili Statik Çay Ocakları Üçlü Statik Çay Ocağı
Birli Statik Çay Ocağı Kazanı İkili Statik Çay Ocakları Üçlü Statik Çay Ocağı

ÇELİK ÇAY OCAĞI KAZANLARI
Tüplü Çay Kazanı Paslanmaz Tip İkili Elektrikli Çay Kazanı Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı
Tüplü Çay Kazanı Paslanmaz Tip İkili Elektrikli Çay Kazanı Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı

L TİPİ ÇAY OCAKLARI
L Tipi Bakır Çay Kazanları L Tipi Statik Çay Ocağı Üç Demlikli L Tipi Çay Ocakları
L Tipi Bakır Çay Kazanları L Tipi Statik Çay Ocağı Üç Demlikli L Tipi Çay Ocakları

 • İş hanlarında ya da esnafın bol olduğu sokaklarda sıkça rastladığımız ve bir oturma ve dinlenme mekanından çok çay ve kahve içilen ya da sipariş edilen Çay ocakları, bu mekanlarda kullanılan otomatik çay kazanlarının da bu isimle anılmasına sebep olmuştur.
 • Endüstriyel mutfak ürünleri sektör içerisinde ve kullanıcılar arasında daha çok çay ocağı kazanı ya da, kısaca çay ocağı adıyla anılan bu ürün artık sadece çay ocakları ya da kahvehanelerde değil, hemen her işletmede kullanılan, adeta bir demirbaş ürün haline gelmiştir.
 • Kullanım alanları ve kullanıcı taleplerine göre çeşitli modellerde üretilen çay ocağı kazanları, öncelikle sarf ettiği enerjinin cinsine göre sınıflandırılmaktadır.
 • Enerji tipine göre üç çeşit çay ocağı modeli vardır:
  1. Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Sadece elektrik enerjisiyle çalışan bu ürünlerimizin de büro tipi ve pleytli elektrikli çay kazanı gibi çeşitleri vardır. Doğalgaz veya LPG kullanımı olmayan işletmeler için uygundur.
  2. LPG ve Doğalgazlı Çay Ocakları: Elektrik enerjisi kullanmayan, sadece LPG tüple ya da doğalgaz ile çalışan ürünlerimizdir.
  3. Gazlı ve Elektrikli Çay Ocakları: Aynı anda hem gazla hem de elektrikle çalışabilme özelliğine sahiptir. Standart tam otomatik çay ocağı kazalarının tamamı bu şekilde üretilmektedir.
 • Dış Kaplama Malzemesine Göre Ürün Çeşitlerimiz:
  1. Bakır Çay Kazanları: Dış yüzey % 99 Amerikan tavlı bakır malzemeden imal edilir. Bakır Çay Ocağı Kazanları şıklığıyla mekanınıza görsel zenginlik kazandırır. Bakır yüzey üzerine ekstra ücret ödemeden istediğiniz her tür yazı, logo ve benzeri resim ve desenleri el işçiliği ile yaptırabilirsiniz.
  2. Statik Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz malzeme üzerine yapılan elektrostatik boyayla kaplanan dış yüzey de çeşitli renkler kullanılabilir. En çok tercih edilen ve en kullanışlı olan gri kırçıllı renktir.
  3. Çay Kazanı Paslanmaz Tip: Kaliteli paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Düz ve desenli modelleri mevcuttur.
 • Tam otomatik Doğalgazlı veya Elektrikli Çay ocağı ürünlerimiz A enerjilidir, gerek enerjiyi suyun sıcaklığına göre otomatik olarak açıp kapayan termostat sistemi, gerekse izolasyon sayesinde önemli oranlarda enerji tasarrufu sağlanır.
 • Ürünlerimizin kullanımı hijyeniktir. Üstü açılır kapak sayesinde kolay ve pratik temizlik imkanı sunar.
 • Çay kazanı şamandırası, piposu, arıtma cihazı, termostat ve rezistans gibi yedek parçalarımız mevcut olup bu konuda her tür yardımı sağlamaktayız.
 • Kalite ve şıklık gibi bütçeye de önem veren kullanıcılara uygun çelik çay kazanı çeşitlerinden büro tipi modellerimize kadar çok ucuz çay kazanı fiyatlarına sahip özel ürünler imal etmekteyiz.
 • Yine aynı amaçla çay ocağı kazanları ikinci el modellerini de ürün yelpazesine ekleyen firmamız yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz uzun ömürlü, yüksek kaliteli çay ocağı modellerini size uygun çay ocağı fiyatlarıyla satışa sunmaktadır.
 • Satış ve bilgilendirme için bizi arayabilirsiniz.