Bakır Çay Kazanları

Diğer Bakır Çay Kazanı Örnek Resimlerileri için bu bağlantıyı tıklayınız.

İki Demlikli Bakır Çay Kazanı - CHP Logolu
3 Demlikli Bakır Çay Kazanı İki Demlikli Bakır Çay Kazanı
Elektrikli Bakır Çay Kazanı İkili Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
Pleytli Elektrikli Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

 


BAKIR ÇAY KAZANLARI

TEMEL ÖZELLİKLER

  1. Bakır kaplama çay kazanı modellerimizde doğalgaz/LPG ve elektrikle çalışma özelliği vardır.
  2. Kullanıcının talebine göre birli, ikili, üçlü, dörtlü vb. istenilen büyüklüklerde bakır çay kazanı modelleri imal edilmektedir.
  3. %99 Amerikan tavlı bakır malzeme kullanılan dış yüzey üzerine arzu edilen resim, yazı, logo ve benzeri desen işlemesi ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  4. Bakır çay kazanlarında dış yüzeye işlenen bakır desenler bu alanda deneyimli ustalarımızın özel el işçiliği ile yapılmaktadır. Dış kaplama arzu edildiği takdirde pres baskı yöntemiyle de yapılabilmektedir.
  5. Çay kazanı ürünlerimizin tamamında olduğu gibi Bakır çay kazanı modellerinde de iç kazan, müşterilerimizin tercihine göre Amerikan tavlı %99 bakır malzeme veya 301 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir.
  6. Bakır çay kazanımız A enerjilidir, enerji tasarrufunda maksimum işlevsellik söz konusudur. Gerek izolasyon ve gerekse otomatik ısı algılayan sistem sayesinde faturalarınız yüzünüzü güldürür.
  7. Ürünlerimiz flatör sistemi sayesinde suyu otomatik olarak alıp kesme yeteneğine sahiptir.

Bakır Çay Kazanı Fiyatları

  • Her bütçeye ve her tür ihtiyaca uygun, hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de çok ucuz çay kazanı fiyatları için ara vermeden devam ettiğimiz kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.
  • 1100 ₺’den başlayan bakır çay kazanı fiyatlarıyla küçük büyük her tür işletmeye uygun işlemeli çay kazanı modellerimiz bulunmaktadır.
  • Değişik ihtiyaçlara uygun çeşitli çözümler için bizi arayabilir veya çok daha fazla bakır çay kazanı modeli için http://www.caykazani.us/bakir-cay-kazanlari.html sayfamıza göz atabilirsiniz.