L Tipi Bakır Çay Kazanı

L Tipi Bakır Çay Kazanı (Diyarbakır)
3 Gözlü L Tipi Çay Kazanı Teknik Özellikler
Ebatlar
Yükseklik 54 cm
Boy 73 cm
En 35 cm
İç Kazan Hacmi 27 Litre
Enerji
Gaz ısı Gücü 1800 k.calori / saat
Elektrik Isı Gücü 2000 watt

  • L tipi çay kazanları: Hem yerden tasarruf etmek hem de kahve pişirme bölmesini çay ocağının ön kısmında kullanmak isteyen müşterilerimizin zevkine göre tasarlanmış özel bir ürünümüzdür. Arıtma cihazı ana gövdeye bitişik olup kahveci gözü onun önüne monte edilmiştir. Diğer bütün özellikleri standart çay ocağı kazanlarıyla aynıdır.
  • Bakır çay kazanları: Dış kaplaması tavlanmış ve işlemeli bakır ile kaplanmış çay kazanlarıdır. En belirgin ve ayırt edici özelliği şıklığıdır. Kullanıldığı yerde bir çay makinesi olarak iş görürken aynı zamanda da bir dekor malzemesi gibidir; göz alıcı rengi ve desenleriyle mekanınıza estetik bir değer kazandırır. Bakır çay ocağı kazanlarında cihazın ana gövdesi ve arıtma cihazının görünen kısımlarına her tür motif işlemesini sipariş edebilirsiniz. Bakır ustalarımızın özenli işçiliği ürünü olan bu işler ücretsizdir, bakır çay kazanı fiyatlarına etki etmez. İster firma ismini ya da simgesi, isterseniz de yukarıdaki örnek modelde gördüğünüz gibi herhangi bir resim veya şekli satın alacağınız bakır çay kazanı üzerine işletmeniz mümkündür.
  • L tipi çay kazanlarında, diğer ful otomatik çay makinelerinde olduğu gibi iç kazan normal şartlarda 304 kalite paslanmaz kromdan imal edilir. Fakat bakır iç kazan isteyen müşterilerimize de hayır demiyor ve bakır iç kazan üretimi de yapıyoruz.
  • A enerjili ve tam otomatik olan L tipi ve bakır çay setlerimiz izolasyonlu, ısıyı koruyarak enerji tasarrufu yapan ve suyunu kendi dolduran sistemlerdir.
  • 2 yıl garantili ve Gazmer onaylı olan ful otomatik çay makinalarımız normal şartlarda hem gazlı hem de elektrikli çay kazanlarıdır. Talep edilirse sadece elektrikli veya sadece doğalgazlı çay kazanları da imal etmekteyiz.
  • Malzemenin kaliteli bakır malzeme olmasından ötürü piyasadaki bakır çay kazanları yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Boğaziçi Çay Kazanları olarak müşterilerimizin mali bütçeleri ve ihtiyaçlarını birlikte değerlendirmekte, bakır işlemeli de olsa L tipi çay kazanı fiyatlarımızı düşük tutmaktayız.
  • Kaliteli, uzun ömürlü, bir çok teknik özelliğe sahip olan, çok hoş görünümlü bu ürünlerimizi en ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satışa sunmaktayız.
  • Kaç demlik kapasiteli ve hangi model bir çay kazanına ihtiyacınız olduğunu belirleyip bizi arayın. Size özel cazip fiyat tekliflerimiz olacaktır.