Çelik Çay Kazanları

Çelik Elektrikli Çay kazanları
Bir Demlikli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Elektrikli Çay Kazanı Üç Demlikli Elektrikli Çay Kazanı
Bir Demlikli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Elektrikli Çay Kazanı Üç Demlikli Elektrikli Çay Kazanı

Çelik Tüplü / Doğalgazlı Çay Kazanları
Bir Demlikli Tüplü Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Üç Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı
Bir Demlikli Tüplü Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Üç Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı

Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanları 4 Demlikli Çelik Çay Kazanı
İki Demlikli Gazlı+Elektrikli Çay Kazanı 3 Demlikli Gazlı+Elektrikli Çay Kazanı Dört Demlikli Çelik Çay Kazanı
İki Demlikli Gazlı+Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Dört Demlikli Çelik Çay Kazanı

 

 • Hemen her türde ve büyüklükte iş yerinde kullanılan çelik çay kazanları, sunduğu kullanım kolaylığı ve ucuz çay kazanı fiyatlarıyla işletmecilerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.
 • Paslanmaz çelik malzemeden imal edilen çelik çay ocağı modelelrimizin tamamında termostat sistemi bulunur. Çay makinesi içindeki suyun sıcaklığı kaynama noktası olan 100 dereceyi geçince sistem devreye girer ve otomatik olarak enerjiyi keser.
 • Su soğumaya başlayınca da yeniden enerjiyi devreye sokan bu sistem sayesinde, çelik çay kazanınız ister tüplü-doğalgazlı ister elektrikli çay kazanı olsun, önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar.
 • Çelik Çay Kazanlarımız üç çeşide ayrılmaktadır.
  1. Elektrikli Çay Kazanları: Sadece elektrik enerjisiyle çalışan ve kullanım alanına göre elektirkli semaver adı da verilen bu ürünlerimizde kahveci ocağı yerine mutfak ocaklarından da tanıdığımız pleyt adı verilen malzeme kullanılır.
  2. Gazlı – Tüplü Çay Kazanı: Bu modellerimizde elektrik tertibatı bulunmaz. Sadece doğalgaz veya LPG tüp ile çalışan bu özel çay ocağı kazanları elektrik enerjisi kullanmayan iş yerleri için üretilmektedir.
  3. Elektrikli ve Doğalgazlı Çay Kazanı: İki tip enerjiyle de çalışan bu otomatik çay makinası modellerimizde ister aynı anda iki enerjiyi de kullanarak suyu çok daha çabuk kaynatabilir, isterseniz de sistemlerden birini yedek olarak kullanabilirsiniz.
 • Şelale, Tokosan, Meşale çay kazanı, Remta çay kazanı ve benzeri bir yığın marka arasında kararsız kaldıysanız, kalitesinden emin olduğunu bir ürüne sahip olmak istiyor fakat aynı zamanda ucuz çay kazanı arıyorsanız doğru adrestesiniz.
 • Satışa sunduğumuz ürünlerimizin tamamı dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Tezmiliği pratik, kullanımı hijyeniktir.
 • Çelik çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmek ve demlik sayısına göre istediğiniz ebatlarda olan ürün modellerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.