Çay Otomatı

40 Bardaklık Çay Otomatı 60 Bardaklık Çay Otomatı 80 Bardaklık Çay Otomatı
40 Bardaklık Çay Otomatı 60 Bardaklık Çay Otomatı 80 Bardaklık Çay Otomatı

120 Bardaklık Çay Otomatı 160 Bardaklık Çay Otomatı 250 Bardaklık Çay Otomatı
120 Bardaklık Çay Otomatı 160 Bardaklık Çay Otomatı 250 Bardaklık Çay Otomatı

  • Geçmişte semaver veya çay semaveri adıyla tanıdığımız ve gündelik hayata mola verdiğimiz dinlence zamanlarının vazgeçilmezi olan o nostaljik makineler, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak artık tamamen çay otomatlarına dönüşmüş durumda.
  • Bilindiği gibi çay makinesi, kahve makinesi ve benzeri içecek otomatları, ya da elektrikli ev aletleri veya endüstriyel mutfak ürünlerinde temel prensip, hazır ve kaynamış suya her zaman ulaşabilmektir. Bu, nostaljik semaverlerden günümüzde kullanılan çaymatiklere kadar bu türdeki bütün makinaların asıl amacıdır.
  • Teknolojinin sunduğu imkanlarla birlikte artık çay makinesi modellerinin tamamında otomatik ısı kontrol sistemi bulunmakta, enerji tasarrufu sağlayan bu özellik sayesinde gün boyu sıcak suya erişim imkanı, bütçenize zarar vermeden sağlanmaktadır.
  • Hazır sıcak su sağlamanın yanı sıra çay makinasında, ürünün cinsine göre çeşitli şekillerde imal edilen demleme bölmesi de bulunmaktadır. Otomatik çay kazanlarında ayrı demliklerle demlenen çay, çay otomatı modellerinin büyük bölümünde cihazın içindeki özel bir bölmede demlenir.
  • Çaymatikler (çay otomatları) ebatlarına / bir seferde alabildikleri suyun hacmine göre sınıflandırılırlar. Bu özellikleri de bardak kapasitesiyle isimlendirilir.
  • Örneğin en küçük model çay otomatı 40 bardak kapasitelidir. Firmamızın ürün yelpazesinde bulunan en büyük çaymatik ise 250 bardak kapasitelidir.
  • Yukarıda örnek resimlerini gördüğünüz ürünlerimiz hemen her tür işyeri ve mekan için uygun olup çok özel çay makinesi fiyatlarıyla satışa sunulmuştur.
  • Sizin, yani iş yerinizin ihtiyacını görecek olan ürünü doğru seçmeniz önemlidir. Ne sıklıkta ve yoğunlukta çay tüketimi olduğunu belirledikten sonra bizi aramanız yeterlidir.
  • Satış elemanlarımız ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ürünü tespit etmenizde size yardımcı olacak ve bütçenize göre size en uygun semaver fiyatları ve çay otomatı fiyatlarını sunacaktır.