Çay Makineleri

Bakır Çay Makinaları Paslanmaz Çay Makineleri Boyalı Çay Makinesi
Bakır Çay Makinaları Paslanmaz Çay Makineleri Boyalı Çay Makinesi
Elektirkli Çay Kazanları Pleytli Dört Demlikli Büro Tipi Çay Makinası
BüroTipi Elektrikli Çay Kazanı Elektirkli Çay Kazanları Pleytli Büro Tipi Çay Makinası
Çay Otomatı Çelik Çay Kazanı İkili Gazlı Elektrikli Çelik Elektrikli Çay Makinesi
Çay Otomatı Çelik Çay Kazanı İkili Çelik Elektrikli Çay Makinesi

 

  • Elektrikli ev aletlerinden endüstriyel mutfak ekipmanlarına kadar geniş bir alanda kullanılmakta olan çay makinesi tefal, arçelik çay makinesi, beko çay makinesi ve benzeri onlarca markaya ve yine bir o kadar da modele ayrılmaktadır.
  • En kaliteli ve en ucuz çay makinesini satın almak isteyen ve bu marka ve model curcunası arasında karar vermekte zorlanan ve çay makinesi tavsiyesine ihtiyaç duyan değerli müşterilerimize bazı önerilerimiz olmaktadır.
  • Çay makinası seçerken öncelikle sizin ve iş yerinizin şartlarına en uygun modelin hangisi olduğunu belirlemeniz gerekir. Günlük çay tüketimi, ne sıklıkta çay demlemek gerektiği gibi mekanınıza özgü tüketim alışkanlığı satın alacağınız ürün hakkında size fikir verecektir.
  • Örneğin bir ofis için çay makinesi alacaksanız ve personel sayısı ondan fazla değilse küçük bir çaymatik işinizi rahatlıkla görecektir. Şayet personel sayısı biraz daha fazla ise işinizi sağlama alıp, bazı firmaların özel olarak ürettiği Büro Tipi Elektrikli Çay Makineleri modellerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Aşağıda Çay Makineleri hakkında kısaca bilgiler bulacaksınız. Bu bilgiler ışığında tercihinizi yapmanızın çok daha kolay olacağına inanıyoruz.

 

Çay Makinaları Çeşitleri

  • Çay Kazanları: Sanayi tipi çay makinesi de denilen bu ürünler her ne kadar çeşitli ebatlarda üretiliyor olsa da genelde yoğun çay tüketimi olan mekanlar içindir. Kendi içinde Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanları veya Statik, Paslanmaz ve Bakır çay kazanı gibi modelleri olan bu ürünler A enerjili tasarruf özelliği ve tam otomatiktir. İzolasyonları vardır, termostat ve şamandıra sistemleri vardır; suyu otomatik alıp keser, enerjiyi boşa harcamazlar.
  • Çelik Çay Kazanları: Teknik bakımdan paslanmaz çay kazanlarına benzerler. 304 kalite paslanmaz elikten üretilirler, otomatik enerji kontrolü özelliği mevcuttur. Fakat bu ürünlerimizin en önemli özelliği fiyatlarının düşük olmasıdır. Bu ürünlerimizin de doğalgazlı, tüplü ve elektrikli çay makinesi modelleri mevcuttur.
  • Çay Otomatları: En küçük ve en düşük çay makinesi fiyatlarına sahip ürünlerdir. 40 bardaklıktan başlayıp 250 bardak kapasiteli modellerine kadar çeşitli boyutlarda üretilir. Enerji tasarrufludur.

 

  • Firmamız çay makinalarında ve çay makineleri fiyatlarında sık sık uyguladığı kampanyalar eşliğinde siz değerli kullanıcıların taleplerine karşılık vermektedir.
  • Kaliteden ödün verilmeden imal edilen çay makinelerimiz iki yıl garantilidir.