Elektrikli Çay Kazanları

Pleytli Elektrikli Çay Kazanları Örnek Resimler

Büro Tipi Elektirkli Çay Kazanı Modellerimize bakmayı unutmayınız.

Üçlü Statik Boyalı Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Elektrikli Çay Kazanı


İkili Elektrikli Çay Kazanı, Bakır İşlemeli
İkili Bakır Elektrikli Çay Kazanı Statik Boyalı İkili Elektrikli Çay Kazanı


Tek Demlikli Statik Boyalı Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Üçlü Elektrikli Çay Kazanı

Elektrikli Çay Kazanları

 • Kullanım alanına göre elektrikli çay semaveri, elektrikli çay seti ya da elektrikli çay ocağı kazanları gibi isimlerle de anılan bütün bu ürünlerin en önemli ortak özelliği sadece elektrik enerjisiyle çalışıyor olmalarıdır.
 • Bazı tam otomatik elektrikli çay ocaklarında aynı zamanda doğalgaz veya LPG ile de çalışma özelliği vardır. Bu ürünlerde hangi enerjinin tercih edileceğine çay ocağını kullanan kişinin kendisi karar verir.
 • Bu sayfada bazı örnek modellerini gördüğünüz PLEYTLİ ürünler ve yukarıda bağlantısı verilen BÜRO TİPİ elektrikli çay setlerinde ise saece elektrik enerjisi tüketimi söz konusudur.
 • Elektrikli çay makineleri tüplü çay kazanı kullanmanın güvenli olmadığı iş yerleri, doğal gaz bağlantısı olmayan mekanlar ve gaz kullanmanın yasak olduğu kurum ve kuruluşlar için ideal ürünlerdir.

Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Özellikleri

 1. Pleytli Elektrikli Çay Kazanında kahveci gözünde ev mutfaklarından bildiğimiz pleyt kullanılmıştır.
 2. Elektrikli Çay Kazanları talebe göre iki, üç ve dört demlikli olarak imal edilebilmektedir..
 3. Enerji tüketiminde doğalgaz veya LPG kullanılmayan Elektrikli Çay Kazanı modellerimiz gaz kullanımı olmayan işletmeler için üretilmektedir.
 4. Pleytli elektrikli çay kazanlarında isteğe göre elektrostatik boyalı, paslanmaz krom ya da bakır dış kaplama kullanılmaktadır.
 5. İşlemeli bakır kaplama kullanılarak imal edilen elektrikli çay kazanı modellerinde istenilen logo, resim, yazı, slogan vb. desenler kazanın görünen yüzeylerine işlenebilmektedir. Bu desenler ücretsiz olup elektrikli bakır çay kazanı fiyatlarına yansıtılmaz.
 6. Pleytli çay kazanı modellerimizde iç kazan 304 kalite paslanmaz krom ya da isteğe göre %99 tavlanmış bakır malzemeden üretilir.
 7. Çay kazanı çeşitlerimizin tamamı A enerjilidir. İzolasyon ve otomatik ısı algılama sistemi sayesinde yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlanır.
 8. Otomatik su alıp kesme özelliği (flatör sistemi) vardır. Suyun taşmasını engelleyen bu sistem kullanım kolaylığı sağlar.
 9. CE belgeli elektrikli çay kazanlarımız 2 yıl garantilidir.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

 • Pleytli modellerimiz teknik kapasite ve dayanıklı imalat malzemesiyle en gözde ürünlerimizden olup çay kazanı fiyatları bakımından da tercih edilen cihazlardır.
 • Çeşitli ebatlarda ve farklı malzemelerden imal edilen pleytli çay ocakları buna bağlı olarak her tür bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle satışa sunulur.
 • Bütçenize ve her tür ihtiyaca uygun, hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de çok ucuz elektrikli çay kazanı fiyatları için ara vermeden devam ettiğimiz kampanyalarımıza da göz atabilirsiniz.
 • Her tür ihtiyaca yönelik çeşitli çözümler için bizi arayabilirsiniz. www.caykazani.us