Statik Boyalı Çay Kazanları

Statik Boyalı Çay Kazanı Örnek Resimler

 

Tek Demlikli Çay Kazanı İkili Elektrikli Çay Kazanı
Tek Demlikli Statik Çay Kazanı İki Demlikli Statik Çay Kazanı
Üç Demlikli Statik Çay Kazanı Statik Çay Kazanı 4 Demlikli
3 Demlikli Üstü Açılabilir Çay Kazanı Dörtlü statik Çay Kazanı
Elektrikli Çay Kazanı Elektrikli Çay Kazanı
Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
L Tipi Önden Ocak Statik Çay Kazanı İkinci El Çay Kazanı
L Tipi Çay Kazanı İkinci El Çay Kazanları

Statik Boyalı Çay Kazanları

En çok tercih edilen çay kazanlarından olan boyalı çay kazanları ful otomatik bütün teknik özelliklere sahip olan ve en ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satılan ürünlerimizdir.

Boyalı Çay Kazanı Genel Özellikleri

 1. Statik boyalı çay kazanı modellerimizde standart olarak doğalgaz/LPG ve elektrikle çalışma özelliği vardır.
 2. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak bir, ik, üç ve daha fazla sayıda demlik kapasitesi olan, istenilen ebatlarda boyalı çay kazanı modellerimiz mevcuttur.
 3. Statik boyalı çay kazanı modellerimizde iç kazan 304 kalite paslanmaz krom alaşımlı malzemeden üretilir. Yine talep edilmesi halinde orijinal bakır iç kazan da kulanılmaktadır.
 4. Statik çay kazanı A enerjilidir. Yani enerji tasarrufunda ideal bir cihazdır. İzolasyon ve otomatik ısı algılama sistemi sayesinde faturalarınız makul seviyede kalır..
 5. Otomatik su alıp kesme özelliği (flatör sistemi) vardır.
 6. Kolayca açılabilen üst kapak sayesinde çay kazanı temizliği çok pratik ve zahmetsizdir.

Boyalı Çay Kazanı Çeşitleri

 • Demlik sayısına göre çeşitli büyüklerde üretimi yapılabilen çay ocağı kazanlarında tasarım olarak da farklı alternatifler mevcuttur.
 • Örneğin önden ocaklı veya l tipi çay kazanı adı verilen ve kahve pişirme aparatı kazanın ön kısmında bulunan ürünlerimiz ya da ters çay ocağı kazanı denilen ve aynı aparat kazanın sağında olarak imal edilen ürünlerimiz mevcuttur.
 • Çalışırken harcadığı enerji modeline göre ise farklı çay ocağı modelleri vardır. Standart ürünlerimiz doğalgazlı ve elektrikli çay kazanlarıdır.
 • Bunun yanı sıra çeşitli ihtiyaç ve taleplere hitap eden sadece doğalgazlı çay kazanları, tüplü çay kazanları veya elektrikli çay kazanları gibi farklı seçeneklerimiz de mevcuttur.
 • Elektrikli çay ocaklarında pleytli elektrikli çay ocağı ve büro tipi elektrikli çay seti gibi alternatifler söz konusudur.
 • Tek musluklu ve çift musluklu çay kazanları, çeşitli renklerde boyanabilen alternatif modeller vb. bir çok seçenek bulunur.

Çay Kazanı Fiyatları

 • İmalat malzemesi seçiminden montaj tekniklerine kadar özenle ve imal edilmekte olan boyalı çay makinelerimiz en cazip çay kazanı fiyatlarıyla satışa konulmaktadır.
 • Büro tipi elektrikli çay kazanı fiyatlarından 6 demlikli çay ocağı modellerine kadar bir çok model ve büyüklükte ürün alternatifi sayesinde her tür gereksinime karşılık veren çeşitli fiyat tekliflerimiz bulunmaktadır.
 • Kendi işini kendi yapan, sizi yormadan uzun yıllar hizmet verecek şekilde üretilen ve en ucuz çay kazanlarından olan boyalı ürünlerimiz piyasadaki en ideal ürünlerdir.
 • Boğaziçi Çay Kazanları olarak kalite-fiyat dengesindeki ideal çözümlerimizle müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaktayız.
 • Her bütçeye ve her tür ihtiyaca uygun, hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de çok ucuz çay ocağı kazanı fiyatları için ara vermeden devam ettiğimiz kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.